Lietuvos gydytojai susirungė tradiciniame teniso turnyre „Rektoriaus taurė“

2023-06-22
< Grįžti

Birželio 16-18 dienomis Kaune vyko Lietuvos gydytojų teniso turnyras „Rektoriaus taurė 2023“.  Šis jau tradicija tapęs Lietuvos gydytojų teniso sąjungos organizuojamas renginys surengtas 15 metus iš eilės.

Lietingą savaitgalį 9 aikštelėse įnirtingai varžėsi 85 dalyviai. Tarp jų – chirurgai, odontologai, kardiologai, dermatovenerologai, neurologai, endokrinologai ir kitų sričių gydytojai iš visos Lietuvos.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetui (LSMU) atstovavo gausus būrys kolegų – pagrindinis turnyro iniciatorius, Lietuvos gydytojų teniso sąjungos prezidentas R. Žaliūnas, profesoriai S. Miliauskas, S. Valiukevičienė, D. Razukevičius, M. Jievaltas, E. Čekanauskas, R. Vaičiūnienė, Ž. Dambrauskas, D. Veličkienė, M. Kiudelis, O. Dobilienė, G. Bakšytė, M. Žemaitis, K. Žvinienė ir kiti.

Pagal amžių, lytį ir pajėgumą varžovai buvo suskirstyti į 8 grupes, tad turnyre rungtis galėjo tiek mediko kelią dar tik pradedantys rezidentai, tiek įsitvirtinę gydytojai ar savo karjerą jau baigę senjorai. Visi jie kovojo prieš tiek pat patyrusius, vienodai fiziškai pajėgius, lygiaverčius varžovus.

Vyrų vienetų grupėje „Challenger“ nugalėtoju tapo farmacininkas L. Jarukas, o „Seniors“ – odontologas A. Pūkas. Tuo tarpu vyrų dvejetų grupėje „Juniors“ pergalę iškovojo A. Malakausko ir T. Steponkaus duetas, „Experienced“ – A.Valiukevičiaus bei T. Tarasevičiaus tandemas.

Moterų dvejetų grupę „Masters“ laimėjo K. Žvinienės ir R. Dambrauskienės komanda. Ypatingai šioje grupėje pasižymėjo gerbiama profesorė I. Misevičienė su partnere A. Zamalaitiene – jos įveikė jaunesnes koleges ir iškovojo garbingą trečiąją vietą. Labiau patyrusių tenisininkų grupėje „Masters Plus“ įveikusios kitas damas laurus nuskynė gydytojos B. Adomavičienė su G. Jovarauskiene.

„Rektoriaus taurėje“ susirungė ir mišrūs duetai. Stipriausi tarp vyrų ir moterų grupėje „Mixed Juniors“ buvo odontologė L. Mačinskienė su sūnumi Eligijumi, o „Mixed Experienced“ – B. Adomavičienė su R. Žaliūnu.

Pasibaigus apdovanojimams ir nuslūgus emocijoms teniso entuziastai atsikvėpė bendroje vakaronėje, kuri vyko „Krepšinio namuose“. Čia jie dalyvavo edukacinėje ekskursijoje po Krepšinio muziejų bei žiūrėjo filmą apie Lietuvos krepšinį. Vėliau kolegos stiprino ryšius bendroje vakarienėje, kur aptarė įsimintiniausias turnyro akimirkas.

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime sėkmės liepos 22-28 dienomis Jūrmaloje vyksiančiame Pasaulio medikų kongrese ir čempionate – šiame svarbiame tarptautinės gydytojų bendruomenės turnyre mūsų šaliai atstovaus 40-ties kolegų delegacija.  

Renginio galerija