LSMU knygynas persikėlė į naujas patalpas: kviečiame apsilankyti

2023-02-22
< Grįžti

Dalinamės džiugia žinia, jog LSMU knygynas persikėlė į naujas patalpas. Nuo šiol jį rasite Santakos slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre, adresu Sukilėlių pr. 13, Kaunas. Knygynas įsikūręs pirmame aukšte, pagrindiniame hole.

Pasak LSMU administracijos ir finansų direktorės L. Matusevičienės, sprendimą perkelti knygyną lėmė padidėjęs asortimentas bei išaugęs poreikis prekes apžiūrėti gyvai.

„Knygyno vietos pakeitimas buvo įvertintas ir atliktas, siekiant efektyviau vykdomos Knygyno veiklos, sudarant galimybes didesniam akademinio personalo, studentų, kitų svečių skaičiui aplankyti mūsų knygyną, turėti galimybę įsigyti parduodamas knygas ir kitas prekes ne tik internetinėje parduotuvėje, bet ir gyvai. Atsižvelgiant į bendruomenės poreikius, papildomai įrengtos vietos, kuriose galima jaukiai pasimėgauti knyga, o nuo balandžio mėnesio – ir kava bei užkandžiais. Šiemet taip pat planuojame bendruomenės poreikiams atverti terasą šalia auditorijų, taip sukuriant daugiau galimybių kokybiškai praleisti laisvą minutę”.

Knygyno vedėja A. Zelionkienė taip pat džiaugiasi nauja vieta bei ženkliai išaugusia LSMU reprezentacinių prekių paklausa ir ragina visus bendruomenės narius atvykti apžiūrėti, pasimatuoti LSMU bliuzonus, kepurėles ir kitas prekes. 

Buvusioje Knygyno vietoje – A. Mickevičiaus g. 7 įsikūrė Studentų reikalų tarnyba.