Neuromokslų institutas teikia mokslo ir studijų bazę šioms studijų programoms:

  • Pirmoji pakopa – Medicinos fakulteto medicininės ir veterinarinės biochemijos (MVB) ir medicininės veterinarinės genetikos (MVG) bakalauro studijos, Visuomenės sveikatos fakulteto Sveikatos psichologijos bakalauro studijos.
  • Antroji pakopa – Medicinos fakulteto Laboratorinės medicinos biologijos magistro studijos; Farmacijos fakulteto ir LSMU-KTU bendra magistro studijų programa Medicininė chemija.
  • Vientisosios studijos – Medicinos fakulteto medicinos studijų (lietuvių ir anglų kalbomis) magistro, Farmacijos fakulteto farmacijos studijų magistro studijos.
  • Trečioji pakopa – gamtos mokslų ir medicinos bei sveikatos mokslų sričių biologijos, biofizikos, medicinos, visuomenės sveikatos ir slaugos mokslo krypčių bei fizinių mokslo srities biochemijos mokslo krypties doktorantūros studijos. Šiuo metu institute yra 6 doktorantai.
  • Laipsnio nesuteikiančios (rezidentūros) studijos – NI Palangos klinikoje vykdoma Psichiatrijos rezidentūros studijų programos „Įvadas į psichoterapiją” ir „Vaikų-paauglių psichiatrija“ (Streso ligų skyriaus dieninis stacionaras) ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros (Kardiovaskulinės reabilitacijos skyrius) studijų „Fizinė medicina ir reabilitacija“ programos.
  • Sveikatos priežiūros specialistų profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai „Įvadinis psichoterapijos kursas (Kognityvinė ir elgesio terapija)“ ir „Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“. Daugiau informacijos rasite svetainėje https://medas.lt ir čia.