Prasidėjo registracija į tarpuniversitetinius pasirenkamuosius studijų dalykus (modulius) visuose Kauno universitetuose

2023-05-30
< Grįžti

Kaune veikiančių universitetų (KTU, LSMU, LSU ir VDU) bendradarbiavimas tęsiasi. Kviečiame studentus pasirinkti ir nemokamai studijuoti tarpuniversitetinius, laisvai pasirenkamus  studijų dalykus (modulius) kitais, 2023-2024 mokslo metais.

2022 m. keturių Kauno universitetų studentai turėjo galimybę studijuoti pirmosios ir antrosios pakopų tarpuniversitetinių rudens ir pavasario semestrų dalykus kituose Kauno universitetuose. Ši inciatyva sulaukė didelio studentų susidomėjimo, studentai rinkosi papildomus dalykus,  siekdami  praplėsti savo gebėjimus. Studijavusiųjų apklausa parodė, kad jiems patiko susipažinti su kitokia mokymosi aplinka ir su kitų mokslo sričių atstovais, buvo įdomu diskutuoti su studentais, besimokančiais pagal kitas studijų programas, džiaugėsi, kad galėjo lengvai suderinti studijas tarp dviejų universitetų.

Jei norite praturtinti savo studijas naujomis patirtimis ir domina dalykai, kurie nėra tiesiogiai susiję su Jūsų studijuojama studijų programa – kviečiame pasinaudoti galimybe papildomai studijuoti kitame Kauno universitete. Siūlome įgyti šių aktualių kompetencijų: kitų kalbų, viešojo kalbėjimo ir komunikacijos, psichologijos, pilietinės visuomenės, mašininio mokymosi, multimedijos technologijų, inovacijų, sveikatos, fizinio aktyvumo, mitybos ir kitų. Naujos žinios padės praplėsti asmeninę ir profesinę kompetenciją, suteiks papildomų karjeros perspektyvų. 

Registracijos anketa. Registracija vykdoma iki 2023 m. birželio 25 d. Vietų skaičius ribotas.

Dalykų sąrašas. Prieš pasirenkant dalyką, prašome susipažinti su jo aprašymu ir įvertinti, kuriame semestre (rudens ar pavasario) jis bus dėstomas. Pasirinkti galite vieną dalyką, kuris atitinka Jūsų studijuojamą studijų pakopą ir kuris dėstomas kitame universitete.

Pasirenkamąjį dalyką kitame universitete galėsite studijuoti klausytojo statusu ir pagal savo universiteto vidaus tvarką galėsite jį pateikti studijų rezultatų įskaitymui į Jūsų studijų programą. Klausytojo sutarties sudarymas ir studijų dalyko klausymas yra nemokamas.

LSMU Studijų centras

infos@lsmu.lt