LSMU BENDRABUČIAI

Studentai, pageidaujantys gauti vietą bendrabutyje, prašymą ir reikalingus dokumentus (skanuotus) pateikia prisijungę prie LSMU Studijų informacinės sistemos.

Viename gražiausių ir ramiausių Kauno mikrorajonų įsikūręs bendrabutis ant Žaliakalnio kalno, prie Kauko laiptų, Kauno dailės gimnazijos pašonėje. Kelionė iki Centrinių rūmų pėsčiomis užtrunka apie 15 min., iki parduotuvės ar stotelės apie 10 min.

Administratorė: Vykinta Čeponytė

+37064624714
vykinta.ceponyte@lsmu.lt

 

Bendrame pastate su Kalbų ir edukacijos bei Sporto ir kineziologijos katedromis įsikūręs bendrabutis. Kelionė į anglų ar lotynų paskaitą tau truks apie 2 min. Bendrabutis renovuotas, kambariai dviviečiai arba triviečiai.

Artimiausia stotelė: Ledo arena, ~3 min. kelio, pėsčiomis iki Universiteto centrinių rūmų ar Kauno klinikų ~ 15 min. kelio.

Administratorė: Daiva Žukauskienė

Tel. +370 646 24678
daiva.zukauskiene@lsmu.lt

 

Bendrabutis yra atokiau nuo pagrindinės gatvės, strategiškai puiki vieta – visai šalia Kalbų ir edukacijos bei Sporto ir kineziologijos katedros. Kambariai yra dviviečiai, kiekviename aukšte įrengta po dvi virtuves, dvi sanitarines patalpas, mokymosi kambarys.

Artimiausia stotelė: Ledo arena, ~4 min. kelio.

Administratorė: Daiva Žukauskienė

Tel. +370 646 24678
daiva.zukauskiene@lsmu.lt

 

 

Bendrabus yra strategiškai patogioje vietoje: netoli LSMU Kauno klinikų, šalia autobusų sustojimo bei Odontologijos fakulteto dekanato. Bendrabutis yra blokinio tipo: dvivietis, trivietis kambarys, tualetas ir kriauklė. Kiekviename bendrabučio aukšte yra 4 virtuvės, 3 dušo kambariai, skalbimo patalpa. Bendrabutyje yra įrengta skaitykla ir sporto salė.

Artimiausia stotelė: Žeimenos gatvė, ~2 min.

Administratorė: Danute Šakelienė

Tel. +370 646 25734
danute.sakeliene@lsmu.lt

Šis dvylikaaukštis bendrabutis yra greta 4 bendrabučio, Veido ir žandikaulių ortopedijos klinikos bei Odontologijos dekanato. Šiame bendrabutyje dauguma gyventojų yra užsienio šalių studentai. Bendrabutyje yra 2 mokymosi erdvės.

Artimiausia stotelė: Žeimenos gatvė, <1min.

Administratorė: Ingrida Babušė

Tel. +370 646 25735
ingrida.babuse@lsmu.lt

 

 

6 bendrabutis yra šalia Veterinarijos akademijos. Bendrabutis blokinio tipo, bloką sudaro trivietis kambarys ir dvivietis kambarys, kriauklė ir tualetas. Kiekviename aukšte yra po dvi virtuves. Dušai yra rūsyje. Pirmame aukšte yra auditorija, kurioje dieną vyksta paskaitos, o vakare naudojama kaip skaitykla.

Administratorė: Elena Lukaševičienė

Tel. +370 64624240
elena.lukaseviciene@lsmu.lt

 

1993 metais pastatytas 180 vietų 7 bendrabutis įsikūręs  šalia Veterinarijos akademijos ir Visuomenės sveikatos fakulteto. Jame labai patogu apsigyventi veterinarijos, gyvūnų mokslų, visuomenės sveikatos fakultetų studentams, kuriems iki auditorijų 100 metrų. Bendrabutis blokinio tipo, bloką sudaro trivietis ir dvivietis kambariai, tualetas ir kriauklė. Kiekviename aukšte yra po dvi virtuves, rūsyje veikia dušai, I aukšte įrengta skalbimo patalpa ir mokymosi kambarys.

 

Administratorė: Elena Lukaševičienė

Tel. +370 646 24240
elena.lukaseviciene@lsmu.lt

 

Apgyvendinami nuolatiniai ir atvykę per mainų programas užsienio šalių studentai. Bendrabutis yra prie Veterinarijos akademijos ir Visuomenės sveikatos fakulteto.

 

Administratorė: Elena Lukaševičienė

Tel. +370 64624240
elena.lukaseviciene@lsmu.lt

Bendrabutis įsikūręs tarp gyvenamųjų namų, toliau nuo gatvės, apsuptas želdinių, šalia parko, kuriame įrengta sporto aikštelė. Kelionė iki auditorijų Veterinarijos akademijoje užtruks iki 8-10 minučių, vykstantiems į paskaitas kitose auditorijose kelionė iki autobuso sustojimo užtruks  5 min. Bendrabutis blokinio tipo, bloką sudaro du dviviečiai kambariai, tualetas ir kriauklė. Kiekviename aukšte yra po dvi virtuves, rūsyje veikia dušai, skalbimo patalpa ir mokymosi kambarys  įrengti I aukšte.

Administratorė: Elena Lukaševičienė

Tel. +370 646 24240
elena.lukaseviciene@lsmu.lt