Kursai „Periodinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbantiems veterinarijos gydytojams“

< Grįžti
09:00-15:00

2023 m. balandžio 11 – 13 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai veterinarijos gydytojams, dirbantiems su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais, tema: „Periodinio radiacinės saugos mokymo programa su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais dirbantiems veterinarijos gydytojams“.

Programos apimtis 15 val.  (0,5 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis dirbančiųjų su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais periodinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę toliau dirbti su jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniais.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchroniniu būdu. Pirmas susitikimas – balandžio 11 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2017-02-08 Nr. V-134 kurso kaina vienam asmeniui 67,95 EUR.

Norintieji dalyvauti kursuose turi registruotis www.medas.lt.  Kurso kodas KMU784.

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei, pildant savo paskyrą, nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite “-kita”.

Registracija yra prasidėjusi. Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kvietimas su sąskaita apmokėjimui.

Nuotrauką ir diplomo kopiją siųsti el. paštu gintare.zakariene@lsmuni.lt iki kursų pradžios.

Dėl registracijos mede klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060) dėl kursų eigos informacijos:  gintare.zakariene@lsmuni.lt

Maksimalus kursantų skaičius 10 žmonių.