Tradiciniame LGTS Žiemos dvejetų turnyre – emocingi gydytojų susitikimai ir daugybė įspūdžių

2024-01-29
< Grįžti

Sausio 19 dieną įvyko tradicinis Lietuvos gydytojų teniso sąjungos (LGTS) Žiemos dvejetų turnyras. Jo metu tris dienas 10-tyje aikštelių, 8 grupėse įnirtingai varžėsi beveik 100 dalyvių – 39 moterys ir 52 vyrai.

Tai – įvairių specialybių Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Šilutės, Utenos, Druskininkų, Kėdainių, Palangos, Trakų, Vilkaviškio gydytojai. Viena vyrų gydytojų pora atvyko iš Latvijos, dar vienas dalyvis – iš Vokietijos.

Turnyre sužaista 120 varžybų, net 28-iuose jų prireikė pratęsimo, trečio seto. Vienas emocingas susitikimas baigėsi Tie-Break 15:13.

Net 26 dalyviai atstovavo Lietuvos sveikatos mokslų universitetui (LSMU) ir Kauno klinikoms. Tarp jų – profesoriai G. Bakšytė, Ž. Dambrauskas, O. Dobilienė, M. Jievaltas, M. Kiudelis, I. Misevičienė, D. Razukevičius, R. Vaičiūnienė, S. Valiukevičienė, D. Veličkienė, R. Žaliūnas ir K. Žvinienė.

Du LSMU ir Kauno klinikų gydytojai tapo čempionais, dar septyni – prizininkais. Pagrindinis turnyro iniciatorius, LGTS prezidentas R. Žaliūnas kartu su partneriais tapo čempionais dvejose nominacijose.

Pirmą vietą taip pat iškovojo M. Šidlauskas. Antras vietas laimėjo R. Ordienė su partnere E. Sakavičiūte ir Š. Mačinskas. Trečias vietas iškovojo O. Dobilienė, R. Jarušaitienė, I. Kaminskaitė-Aleksandravičienė bei A. Valiukevičius.

Žaidėjai varžybų įspūdžius aptarė vakaronėje. Čia gydytojus-teniso entuziastus pasveikino LSMU rektorius prof. dr. Rimantas Benetis – padėkojo jiems už tai, kad savo įsitraukimu į sporto iniciatyvas skatina sveiką gyvenimo būdą, palinkėjo jiems pergalių bei sėkmės darbuose.

Tradiciškai visiems turnyro dalyviams buvo įteikti išskirtinio leidimo porcelianiniai puodeliai su Kauno miesto simboliu. Šventinį bendrabūvį užbaigė grupės iš Latvijos „Rock‘n‘Berries“ pasirodymas.

Kitąsyk gydytojai tenisininkai susirungs birželio 14-16 vyksiančiame LSMU rektoriaus taurės turnyre, o kiek vėliau, liepą, Budapešte 20 jų atstovaus Lietuvai  Pasaulio gydytojų čempionate.