Kursai „Periodinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“

< Grįžti
09:00-17:00

2023 m. balandžio 11 – 13 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą (mokyti organizuoti ir užtikrinti Radiacinės saugos centro išduotos licencijos ar laikinojo leidimo sąlygų laikymąsį, užtikrinti darbuotojų, pacientų ir padedančiųjų asmenų saugą vykdomų procedūrų metu) veterinarijoje, tema: Periodinio radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“.

Programos apimtis 17 val.  (0,6 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis atsakingųjų už radiacinę saugą veterinarijoje periodinių mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę toliau būti atsakingais už radiacinę saugą veterinarijoje.

Mokymai vyks nuotoliniu sinchoniniu būdu. Pirmas susitikimas – balandžio 11 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2018-03-07 Nr. V-199 kursų kaina vienam asmeniui 76,55 EUR.

Norintieji dalyvauti kursuose turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU816.

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei, pildant savo paskyrą, nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite “-kita”.

Registracija yra prasidėjusi. Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kvietimas su sąskaita apmokėjimui.

Nuotrauką ir diplomo kopiją siųsti el. paštu gintare.zakariene@lsmuni.lt iki kursų pradžios.

Dėl registracijos mede klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060) dėl kursų eigos informacijos:  gintare.zakariene@lsmuni.lt

Maksimalus kursantų skaičius 10 žmonių.