Susipažink su LSMU

Kviečiame atvykti į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą susipažinti su studentų mokymosi aplinka ir plačiomis studijų galimybėmis dalyvaujant LSMU studijų programų pristatyme auditorijoje, apsilankant muziejuose (ekskursijos vykdomos tik grupėms ir iš anksto suderinus).

Anatomijos muziejus

Anatomijos muziejaus pagrindinis vaidmuo visuomet buvo didinti anatomijos studijų efektyvumą, tačiau jo bazėje buvo atlikta ir nemažų mokslinių bei pedagoginių atradimų. Muziejus skirtas studentų savarankiškoms studijoms, studentams egzaminuoti ir testuoti, ekskursijoms.

Daugiau informacijos

 

 

LSMU anatomijos muziejus

Veterinarijos akademijos muziejus

Fonduose kaupiami ir tyrinėjami eksponatai, susiję su Lietuvos veterinarijos ir gyvulininkystės istorija bei Veterinarijos akademijos istorija – dokumentai, spaudiniai, knygos, užrašai, nuotraukos, veterinariniai ir gyvulininkystės įrankiai, vaizdinė ir garsinė medžiaga, darbuotojų sukurtos mokymo priemonės, atsiminimai, dovanos, apdovanojimai, žymių žmonių asmeniniai daiktai, baldai ir kita.

Daugiau informacijos

Lietuvos mdicinos ir farmacijos muziejus

Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejus

Ekspozicijoje vaizduojama XIX a. pab. Lietuvos miesto vaistinė. Supažindinama su vaistinės struktūra: oficina (receptų kambarys), koktorija, vaistingųjų medžiagų atsargų kambariu, laboratorija, rūsiu, gydytojų kabinetais. Taip pat galima sužinoti apie aukštojo medicinos mokslo pradžią Kaune. Muziejus yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokomoji bazė, čia studentams skaitomos paskaitos, vyksta praktiniai užsiėmimai Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos tema, rengiamos ekskursijos.

Daugiau informacijos

Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejus

Kviečiame registruoti savo mokyklą el. paštu linas.sablinskas@lsmu.lt.

Susisiekę su jumis individualiai suderinsime apsilankymo programą, datą ir laiką.