Karjeros centras

karjeros centras

Veiklos tikslas – palaikyti glaudžius ryšius su Universiteto absolventais ir socialiniais partneriais, plėsti karjeros galimybes ir ugdyti studentų karjeros planavimo gebėjimus bei bendradarbiaujant su darbdaviais siekti studentų kompetencijų atitikimo šalies rinkos paklausai. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Karjeros centras – universiteto padalinys, kuris atlieka profesinio orientavimo, karjeros konsultavimo ir karjeros stebėsenos, papildomų praktikų administravimo, studentų verslumo skatinimo, ryšių tarp Universiteto, absolventų ir išorės institucijų koordinavimo funkcijas.

LSMU Karjeros centras socialiniuose tinkluose:

LSMU Karjeros centras lsmu_karjeroscentras LSMU

2020 m. atlikta daugiau nei 70 asmenybės vertinimų, daugiau nei 250 individualių karjeros konsultacijų CV ir motyvacinio laiško rengimo, savęs pažnimo ir karjeros sprendimų priėmimo temomis.

Plačiau

2020 metais didžiausias papildomos praktikos pažymėjimo valandų skaičius buvo 3640 valandų (praktika atlikta 2017-2020 m.).

Bendradarbiaujame su vienomis didžiausių Lietuvos įmonių, kurios savo veikla žinomos ir už šalies ribų: UAB „MARS Lietuva“, UAB „Tamro“, UAB „Biomapas“, UAB „Biovela group“, UAB „Eurovaistinė“, UAB „Agrokoncernas“, UAB „Aconitum“ ir tai tik maža dalis įmonių, kuriose studentai atlieka praktikas, absolventai kuria savo karjerą.

KONTAKTAI

LSMU Karjeros centras
A. Mickevičiaus gatvė 9, Kaunas, Lietuva
+370 37 395 809 karjeroscentras@lsmu.lt
Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
Visi kontaktai