LSMU bendruomenės alumni narystė

Kviečiame įsitraukti į Universiteto gyvenimą tampant mūsų bendruomenės alumnais!  

Realizuokite save per turtinančius susitikimus, bendrystę ir bendradarbiavimą. Kurkime nenutrūkstantį, abiem pusėms vertingą santykį, stiprinkime bendruomenę ir puoselėkime Universiteto misiją. 

Bendrystė ir tinklaveika

Galėsite ir kviečiame dalintis profesine patirtimi ir informacija, klausti ir gauti rekomendacijų apie kitus specialistus, darbo galimybes, padėsiančias siekti karjeros aukštumų.  Galėsite rasti savo kurso draugus, kitų pažįstamų kolegų iš studijų laikų ir su jais bendrauti, atnaujinti ryšius su dėstytojais.  

Įsitraukimas ir bendradarbiavimas 

Esate laukiami Universiteto bendrystę skatinančiose veiklose. Kviečiame plėtoti inovacijas, mokslą ir verslumą kartu. Plėtokime savanorystės kultūrą, sudarydami galimybę vieni kitiems joje augti. 

Naujausios naujienos čia ir dabar 

Gausite naujausią informaciją Alumni naujienlaiškyje apie svarbiausius Universiteto įvykius, vykstančias praktinės meistrystes dirbtuves, įvairius renginius bei informaciją apie inovacijas ir kvietimus bendradarbiauti.   O taip pat iš arčiau pažinsite ryškiausius alumnus ir kviestinius svečius. 

ALUMNŲ PRIVILEGIJOS

Atvirų paskaitų ir studijų modulių klausymas 

Klausyti vieną ar kelis studijų dalykus laisvojo klausytojo statusu, dalyvauti konferencijose, atvirose  paskaitose, mokymuose, seminaruose, kituose akademiniuose renginiuose. Dalyvavimas tokiuose renginiuose – puiki galimybė atnaujinti žinias, stiprinti kompetencijas, dalytis patirtimi bei įžvalgomis. 
 

Bibliotekos paslaugos

Prisijungę prie LSMU bendruomenės  alumnų tinklo galėsite naudotis atvirais bibliotekos dokumentų fondais ir skaityklomis; prenumeruojamomis duomenų bazėmis. Daugiau informacijos apie LSMU bibliotekos veikląčia. 

Erdvių nuoma

Organizuosite konferenciją, mokymus, praktines dirbtuves, o gal tyrimo ar startuolio pristatymą? Išsinuomokite renginiams nuostabias Universiteto erdves su 10 proc. nuolaida! Patalpas galima išsinuomoti įvairiuose fakultetuose, Centriniuose rūmuose, bibliotekos padaliniuose, Levino centre.   

Dėl erdvių nuomos kviečiame kreiptis tiesiogiai į atsakingą padalinį arba rašykite mums el.p.: alumni@lsmu.lt  – padėsime susisiekti! 

Sporto centro paslaugos

Sportuokite LSMU sporto centre  ir būkite sveikesni!  

Prisijungę prie LSMU bendruomenės  alumnų tinklo galėsite dalyvauti organizuojamuose grupiniuose sporto užsiėmimuose; lankytis treniruoklių salėje;  dalyvauti sveikatos ir sporto centre organizuojamuose projektuose; prisijungti prie treniruočių gyvai: krepšinio,  tinklinio ir kitų bei nuotolinių treniruočių.   

Leidyklos paslaugos

LSMU akademinė leidykla nuolat leidžia mokslines, informacines, reprezentacines, mokslo populiarinimo knygas, studijų literatūrą, mokslo periodikos žurnalus. Prisijungę prie LSMU bendruomenės  alumnų tinklo gaukite 10% nuolaidą redagavimo ir maketavimo paslaugoms. Daugiau detalių  čia. Dėl  paslaugų teiraukitės el. p: leidyba@lsmu.lt  ir mes jums padėsime. 

Mokymąsis visą gyvenimą

O jei jaučiamas konkrečių žinių ir kompetencijų poreikis, galima pasirinkti konkrečiau – mokytis tik vieno ar kelių dalykų laisvojo klausytojo statusu. Taip pat, bendradarbiaudamas su savo socialiniais partneriais, Universitetas kasmet organizuoja nemažai atvirų paskaitų ir seminarų tiek profesinėms, tiek bendrosioms ar karjeros kompetencijoms kelti. Apie mokymosi visą gyvenimo galimybes galite susipažinti čia. 

LSMU renginiai ir konferencijos

Apsilankykite LSMU renginiuose, konferencijose, mokymuose. Kiekvienas renginys sudarys puikias galimybes tobulėti, bendrakūrai ir tinklaveikai. Plačiau apie renginius susipažinti galite čia. 

Karjeros konsultacijos ir mokymai 

Reikia palaikymo ir patarimų karjeros kelyje? Universiteto Karjeros centro konsultantai padės pasirengti gerą CV bei motyvacinį laišką, patars, kaip pasiruošti darbo pokalbiui, konsultuos karjerai aktualiais klausimais. Daugiau detalių čia. 

Veikla

 • Alumnų „Įkvepiantys pokalbiai“ videoreportažuose. 
 • „Alumnas kviečia tinklaveikos priešpiečių” cikluose. 
 • Alumnų praktinėse meistrystės dirbtuvių cikluose. 
 • Kasmetinėje universiteto LSMU Kultūros savaitėje – “Alumnų dienos”. 
 • Atviras alumniams – sugrįžtuves į fakultetus. 
 • Savo fakultetų aktyviose Alumnų veiklose. 
 • Universiteto renginiuose ir konferencijose. 
 • Mokymosi visą gyvenimą galimybėse.

Kilus klausimams, o gal turite idėjų ar pasiūlymų? Maloniai kviečiame susiekti su alumnų koordinatoriumi el.p.: alumni@lsmu.lt 

 

 • LSMU SMD valdybos projektas „Mentorystės programa“. 
 • Pasidalinimas patirtimi su studentais. 
 • Praktikos vietų kūrimas ir praktikos mentorystė. 
 • Dalyvavimas iniciatyvoje „Pasimatuok alumno kėdę“. 

Kilus klausimams maloniai kviečiame susiekti su studentų reikalų tarnybą čia.

 

 • Paskaitų / pranešimų skaitymas.
 • Vizitai į mokyklas.

Kilus klausimams maloniai kviečiame susiekti su studentų reikalų tarnybą čia.  

 • Mentorystė, mokslinis ar praktinis studentų darbų vadovavimas. 
 • Bendradarbiavimas sveikatos inovacijų vystymo projektinėje veikloje.  
 • Bendradarbiavimas moksliniuose tyrimuose. 

Kilus klausimams, o gal turite idėjų ar pasiūlymų? Maloniai kviečiame susiekti su alumnų koordinatoriumi el.p: alumni@lsmu.lt 

 • Galimybių savanoriauti savo organizacijoje ar įmonėje sudarymas. 
 • Įsitraukimo į Universiteto siūlomas savanorystes galimybės. 

 Kilus klausimams, o gal turite idėjų ar pasiūlymų? Maloniai kviečiame susiekti su alumnų koordinatoriumi el.p. alumni@lsmu.lt 

Tapkite LSMU bendruomenės alumni
Registruotis